Solvent Bazlı Paslanmaz Metal Yüzey Temizleyici Parlatıcıdır ve Koruyucu.

UYGULAMA ALANI


Paslanmaz çelik başta olmak üzere her türlü metal yüzeyin temizlenmesi ve parlatılmasında kullanılır. Uygulanan yüzey üzerinde oluşturduğu film tabakası ürünlerin deniz aşırı yolculuklarında paslanmanın önüne geçerek, ürünlerin imalattan çıktığı gibi nihai kullanıcıya ulaşmasını sağlar. Alışveriş merkezlerinde, otel ve hastanelerde, gıda işletmelerinde, fabrikalarda paslanmaz metal yüzeylerin temizlik ve parlatılmasında kullanılır. Paslanmaz dışında demir, alüminyum, bakır, prinç, bronz gibi malzemelerden yapılmış her türlü aparatın temizliği ve parlatılmasında etkili sonuç verir.  Paslanmaz ve Polisaj yüzeylerde sorun olan parmak izleri ve lekelerini yok eder.

ETKİLİDİR

Güçlü formülü sayesinde fiziksel etkiye gerek kalmadan paslanmaz, polisaj bronz gibi yüzeyleri temizler ve parlatır. Paslanmaz çelik başta olmak üzere her türlü metal yüzeyin temizlenmesi ve parlatılmasında kullanılan güçlü bir üründür. Benzerlerinin aksine uygulama yapılan yüzey üzerinde temizlik sonrası gözle görülmeyen film tabakası bırakır. Bu film tabakası hava ve suyla sirkülasyonu keserek paslanmayı engellediği gibi toz itici özelliği sayesinde uygulanan yüzeyin tozlanmasını engeller.

Alışveriş merkezlerinde, otel ve hastanelerde, gıda işletmelerinde, fabrikalarda metal yüzeylerin temizlik ve parlatılmasında güvenle kullanılır. Paslanmaz metal dışında demir, alüminyum, bakır, prinç, bronz gibi malzemelerden yapılmış her türlü aparatın temizliği ve parlatılmasında etkili sonuç verir.

GÜVENLİDİR

Geliştirilmiş formülü sayesinde benzerlerinin aksine asit içermez. Hassas malzemeler üzerinde aşınma yapmaz. Güvenli kullanım imkânı sağlar.