Solvent Bazlı Yüzey Koruyucu, Beton, Harç Tutunma Önleyicidir.

UYGULAMA ALANI


Özellikle hazır beton santralleri, transmixerler, seyyar beton pompaları, sabit beton ve şap pompaları, vitrifiye ürünleri, pik döküm özellikli çelik pis su yada atık su boruları, şap ve betonarme uygulamalarında kullanılan çelik veya dkp saç türü ekipmanların beton, çimento, beton, harç tutunmasını önlemek ve uygulanan yüzeyleri korumak için kullanılabilir.

ETKİLİDİR

Güçlü formülü sayesinde uygulandığı yüzey üzerindeki beton/çimento artıkları, kireç, tortu ve kışır tabakalarının tutunmasını engellediği gibi ekipmanlarımızın yüzeyinde koruyucu tabaka oluşturur. Temizlik aşamasında kullanmış olduğumuz beton sökücü ürünlerin ekipmanlarımıza vermiş olduğu zararları ortadan kaldırır. Ekipmanlarımızın görüntüsünün bozulması kısa sürede paslanması, boyalarındaki solma ve kalkmaları nedeni ile yapacak olduğumuz maliyetli harcamaları ortadan kaldırır. Periyodik olarak kullanıldığında alet ve ekipmanlarımızın boyalarını, kaplamalarını koruduğu gibi ekipmanlarda zamanla oluşan boyaların kalkması ile korumasız kalan boyasız metallerin yüzeyinde oluşturduğu film tabakası sayesinde kesin bir koruma sağlar.

GÜVENLİDİR

Geliştirilmiş formülü sayesinde metal yüzey ve aparatlar üzerinde aşındırıcı etki göstermeği gibi oluşturduğu film tabakası nedeni ile %100 uygulama yaptığımız yüzeyde koruma sağlar.

İşlem sırasında insan sağlığını riske edecek şekilde zararlı gaz çıkışına neden olmaz. Solvent bazlı olmasına rağmen yanıcı ve parlayıcı özelliklerde olmadığı için güvenli kullanım imkânı sağlar. 

TEMİZLİK VE BAKIM SÜRESİNİ KISALTIR

Uygun bir püskürtücü aparat ile sadece yüzeye püskürtülebilir. Silme fırçalama gibi fiziksel etkiye gerek kalmaz.