Solvent Bazlı Kalıp Temizleyici Kir Rutubet Giderici Endüstriyel.

UYGULAMA ALANI


Enjeksiyon kalıplarında elektrik motorlarının kömür, sargı ve fırçalarının temizliğinde, makine iç aksamlarının temizliğinde, jeneratörlerde, güç kulelerinde, baskı ekipman ve makinelerinde güvenle kullanılır. Yüksek sıcaklık altında basılan plastik malzemelerin sebep olduğu kararma ve gazı etkili şekilde alır.

ETKİLİDİR

Kalıp üzerinde ki tüm birikimi kısa sürede alır ve yüzeyden uzaklaştırır. Enjeksiyon kalıplarında oluşan yüzeysel pas tabakaları ve karıncalanmaları etkili şekilde temizler. CLEANMOLD metaller üzerinde yürüme özelliği gösterir. Bu özelliği sayesinde cihazların monte vaziyette sökülmesine gerek kalmadan temizlik yapılmasına imkân sağlar. Bu da bakım için ayrılan sürenin uzamasını engeller. Yedekli çalışılmayan parçaların temizliğinde üretimi durdurmadan bakım yapma imkânı sağlar. Üzerinde temizlenmemiş yağ ve pislik bulunan cihazlar normal performanslarıyla çalışabilmek için fazlasıyla zorlanırlar. Bu da direkt olarak sarf edilen enerji miktarının artmasına neden olur. Periyodik CLEANMOLD kullanımıyla bu gereksiz enerji sarfiyatı kontrol altına alınacaktır.

Düzenli CLEANMOLD kullanımıyla çalışan aksamlardaki arıza yapma oranlarında önemli düşüşler olacaktır. Çalışma ömürlerinin uzaması bir parçadan daha uzun ve verimli yararlanama imkânı sağlayacaktır.

GÜVENLİDİR

Geliştirilmiş formülü sayesinde benzerlerinin aksine asit içermez. Solvent bazlı bileşenlere sahip olmasına rağmen yanıcı ve parlayıcı değildir. Hassas malzemeler üzerinde aşınma ve paslanma yapmaz. Güvenli kullanım imkânı sağlar.