Konsantre Suyla Seyreltilebilen Endüstriyel SERT ZEMİNDEN yağ, pas, kir ve kireç sökücü,  SERT yüzey temizleme epoksi kaplama öncesi yüzey hazırlama ürünü. 

UYGULAMA ALANLARI

 
 D-CLEAN OIL YR özellikle SERT beton yüzeyler üzerinde oluşan ağır yağ pas tabakaları ve bunların bıraktığı lekeleri temizleyerek zeminin epoksi kaplamaya hazırlanması veya temizlenmesi için kullanılır. Ayrıca yağ, pas probleminin olduğu  fayans, kalebodur, karo, seramik, mermer ,doğal taş ,su bataryaları, sert zemin yüzeylere bina çatılarından akan kirli suların oluşturduğu pas lekelerinde, zamanla oluşan pas tabaklarının tüm yüzeylerden uzaklaştırılmasında ,mevcut yüzeydeki cila ve parlaklığa zarar vermeden güvenle  temizlenmesinde kullanılır

ETKİLİDİR

 Güçlü formülü sayesinde D CLEAN OIL YR  tüm yüzeylerden oksidasyon (pas) yağ ve kir kalıntı ve lekelerinin temizliğinde son derece   etkili ve hızlı sonuç verir. Geniş etki alanına sahip D CLEAN OIL YR  olan yapısında Yüzey koruyucu inhibitörler içermesi sebebi ile fayans gibi hassas yüzeylerde bulunan cila ve parlaklığa zarar vermeden güvenle temizleme imkanı sağlar. Ayrıca    D CLEAN OIL YR  sert zeminlerde oluşan pas haricinde katı yağlar, iç yağları, gres yağları ve bu yağların yüzeyde bıraktığı tortu ve lekelerin de yüzeye zarar vermeden  kolaylıkla temizleme imkânı sağlar

GÜVENLİDİR

Geliştirilmiş formülü sayesinde benzerlerinin aksine yapısında yüzey koruyucu inhibitör komponentler içerir. Bu sayede özelikle uygulandığı yüzeyler üzerinde aşındırıcı etki göstermez. D CLEAN OIL YR  doğada biyolojik olarak parçalanır. Uygulandığı yüzeye, çevreye ve insan sağlığına zararlı değildir. İşlem sırasında insan sağlığını riske edecek şekilde zararlı gaz çıkışına neden olmaz. Güvenli kullanım imkânı sağlar. 

ÇOK AMAÇLI KULLANIM İMKÂNI

 Boyalı yüzeyler, taş, tuğla, mermer, mozaik, beton, asfalt, bitüm, epoxi ve her türlü zemin kaplama malzemesi üzerinde, plastik, formika, laminant kaplı yüzeyler; seramik, metal, kauçuk malzemeler üzerinde güvenle kullanılır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Görünüm

Sıvı / Berrak hafif sarı

Koku

Karakteristik doğal koku

PH ( % 100” lük çözelti )

1-2

Yoğunluk (20°C)

1.1 g/cm³

Kaynama Noktası

105 °C


* Burada belirtilen değerler ürüne ait tipik değerlerdir. Ürün spesifikasyonunu belirlemez.

KULLANIM ŞEKLİ VE ÖZELLİKLERİ

D CLEAN OIL YR  tek başına direkt olarak yüzeye uygulanabileceği gibi konsantre formülü sayesinde 1/5-1/30 birim su ile seyreltilerek yüzeye uygulama yapılabilir. Direk ya da su ile konsantre edilen ürün solüsyonu dik yüzeylere püskürtülebildiği gibi zeminlere silme fırçalama yöntemi ile yüzeye zarar vermeden güvenle temizlik yapma imkanı tanır.

AMBALAJ VE RAF ÖMRÜ

30 - 60 kg kilitli kapaklı plastik bidon, 210 litre plastik varil veya 1000 litre IBC ambalajlarda mevcuttur.

Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 24 aydır. İdeal depolama sıcaklığı 5 °C – 35 °C arası olup direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.

UYGULAMA VİDEOLARIMIZ