Asidik karakterli konsantre su bazlı alüminyum metal yüzey temizleyici ve parlatıcıdır.

UYGULAMA ALANI


Özellikle su yağmurlaması ile soğutulan alüminyum peteklerde; zamanla oluşan pas, kireç ve tortu tabakalarının patrik ve etkin bir şekilde sökülmesine imkân sağlar. Klima, chiller, kondenser, klima dış üniteleri,   boyanmamış yada boyanacak olan tüm alüminyum yüzeyler, alüminyum serpantinleri, radyatör petekleri ve merkezi soğutma sistemlerin de bulunan alüminyum petekler başta olmak üzere % 95 ve üzeri saf alüminyum içeren alaşım metallerin temizliğinde güvenle kullanılır.

ETKİLİDİR

Güçlü formülü sayesinde fiziksel etkiye gerek kalmadan temizler ve parlatır. Yağ ve kirliliklerle reaksiyon vererek köpürür, bu sayede dik yüzeylerde kısa süre içerisinde pratik ve etkili temizlik yapılmasını sağlar.

GÜVENLİDİR

Geliştirilmiş formülü sayesinde benzerlerinin aksine organik asitlerden oluşan formülasyona sahip olup, İçeriğinde Alüminyum koruyucu inhibitörler nedeni ile  Hassas alüminyum malzeme üzerinde aşınma yapmaz. Güvenli kullanım imkânı sağlar. Doğada biyolojik olarak parçalanır.

TEMİZLİK VE BAKIM SÜRESİNİ KISALTIR

Uygun bir püskürtücü aparat yardımıyla yüzeye uygulandığında oksidasyon, kireç, kışır, toz, kurum, yağ ve kirlerle reaksiyona girerek hızlı sonuç verir. Köpürme ve kirlilik üzerinde yürüme özelliği sayesinde iç kısımlara kadar etkili bir temizlik sağlar. Sistemin alüminyum peteğinin sökülmesine gerek duyulmadan; olduğu yerde, monte vaziyette temizlik imkânı verir.